Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / TEB’den %1,35 Faizli Avantajlı Kredi Kampanyası

TEB’den %1,35 Faizli Avantajlı Kredi Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), pek çok alanda müşterileri için özel avantajlı krediler sağlamaktadır. Ülke genelinde müşteri potansiyelini artırmak ve popülaritesini her geçen gün geliştirmek adına TEB, önemli adımlar atmaktadır. Müşterilerin anlık ihtiyaçlarına sadece dakikalar içerisinde yanıt verilmekte, her bütçeye uygun krediler sağlanmaktadır.

Kapsamını hat safhaya ulaştırmış TEB’de birbirinden farklı pek çok kredi mevcuttur. Ancak bu noktada müşterinin, en işine yarayan krediyi seçmesi gerekmektedir. Bu noktada banka şubesinde de müşteriye bir takım yönlendirmede bulunulmaktadır.

TEB avantajlı kredi detayları nelerdir?

Türkiye Ekonomi Bankası, en az 1000 TL için ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. 20.000 TL üst limitli ihtiyaç kredisi için 48 aya varan vade imkanı sağlanmaktadır. Yüzde 1.35 faiz oranıyla sağlanan kredide, oldukça hızlı bir şekilde kredi verilmektedir. Banka bu süreçte müşterinin ekonomik durumunu göz önünde bulundurarak geri ödeme imkanı da sağlamaktadır.

3 ile 24 ay arasındaki vadeler için yüzde 1.35 oranında faiz uygulaması yapılmaktadır. Ancak 25 ile 48 ay vadelendirme seçeneğini seçen müşteriler için yüzde 1.39 oranında faiz uygulanmaktadır.

Başvuru detayları

TEB, bilgisayar ve cep telefonu üzerinden kredi başvurusu imkanı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye Ekonomi Bankası destek merkezlerinden, TEB ATM’lerinden bankaya gitme zorunluluğu olmadan kredi sağlanmaktadır.

CEPTETEB hızlı ihtiyaç kredileri başvuruları da gerçekleştirilebilmektedir. Kredi notu iyi durumda olan ve sicilinde ağır suç bulundurmayan müşterilerin para transferi ise kısa sürede yanıtlanmaktadır.

Krediler 24 saat içerisinde kullanılabilmekte ve müşterilere 48 aya varan vade seçeneği sağlanmaktadır.

Başvuru için gerekli belgeler nelerdir?

Uygun avantajlarla sağlanan ihtiyaç kredisi başvurusunda gerekli belgeler aşağıdaki gibidir;

Nüfus cüzdanı, pasaport veya ehliyet fotokopisi. Yabancı uyruklu vatandaşların ise pasaportları ve oturma izni belgesiyle başvuru yapması gerekmektedir.

Gelir belgesi ve maaş bordrosu bankaya teslim edilmeli ve böylelikle geri ödeme planında birtakım avantajlar sağlanabilmektedir.

Serbest meslek çalışanlarının, son 3 yıllık gelirlerini gösteren belge gerekmekte. Bunun yanı sıra Vergi Levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi de bankaya teslim edilmelidir.

Ücretli çalışan işçilerin maaş bordrosunun firmanın imza sirküleriyle beyan edilmesi gerekiyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir