Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Gündem / TEB’den Sabit ve Uygun Faizli, 60 Ay Vadeli Arsa Kredisi!

TEB’den Sabit ve Uygun Faizli, 60 Ay Vadeli Arsa Kredisi!

Bugün dünya genelinde bankacılık sektöründe yer alan bankaların sundukları hizmetler arasında şüphesiz en çok tercih edileni kredilendirmelerdir. Tüketiciler, bir ihtiyaçları ortaya çıktığında eğer bu ihtiyaçlarını kendi gelirleri ile gideremiyorlarsa, genel olarak bu durumda bankalardan kredi talep ederler ve aldıkları krediler ile ihtiyaçlarını finanse ederler. Bu finansman meselesi tüketicilere ihtiyaçlarını giderme imkanı sağlarken, bankalar ise belirli bir faiz oranı ile kendi gelirlerini elde etmektedirler. Bu nedenle karşılıklı bu ilişkide, gelir elde etme tarafı olan banka, müşteri kazanma çabası içerisindedir ve bunun için de tüketicilerin dikkatini çekmeye çalışırlar.

Bahsetiğimiz üzere tüketicilere kredilendirmeler sağlayan bankalar, sundukları kredilerde ayrıca kategorilendirme yapmaktadırlar. Bu kategoriler arasında bireysel ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, arsa kredisi, eğitim kredisi gibi seçenekler yer almaktadır. Kişiler de ihtiyaçlarına göre uygun olan kredi türünü seçerek bankadan kredi almakta ve ihtiyaçlarını bu kapsamda karşılamaktadır. Son dönemlerde artan gayrimenkul fiyatları sebebi ile birçok kişinin arsa kredisi ve konut kredisi almaya ağırlık verdikleri bilinmektedir. Siz de bu anlamda gerek yatırım amaçlı ve gerekse bireysel kullanım için bankalardan arsa ve konut kredisi alabilirsiniz. Üstelik bu anlamda Türkiye Ekonomi Bankası çok avantajlı bir şekilde arsa kredisi vermektedir.

ARSA KREDİNİZİ TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI’NDAN ALABİLİRSİNİZ

Türkiye Ekonomi Bankası, bireysel müşterilerine arsa kredisi olanağı sunmaktadır. Üstelik bu anlamda şekillendirdiği arsa kredisi kampanyası ile bireysel müşterilerine çok cazip olanaklar sunmaktadır. Bankadan kolayca başvuru yaparak alınabilecek olan kredinin özelliklerini ise şu şekilde sıralayabiliriz;

-Banka verdiği arsa kredisi için 60 aya kadar yani 5 yıl süre ile vadelendirme yapmaktadır: Bu vade süresince 3 ay ertelemeli olarak da krediyi kullanabilir ve geri ödeme konusunda esnek ödeme imkanlarına sahip olabilirsiniz.

-Arsa kredisi kampanyası kapsamında verilen kredi ekspertiz değerinin %60’ına kadar olmaktadır. Bu şekilde alacağınız kredi için peşinatınızın da bulunması gerekmektedir.

-Bankanın arsa kredisi için uyguladığı faiz oranı müşteri nezdinde değişmekte olup, piyasadaki en uygun faiz oranı ile verilen arsa kredisidir.

BAŞVURULAR

Arsa kredisi başvurunuzu siz de en yakın TEB şubesine giderek anında gerçekleştirebilirsiniz ve uygun faizli arsa kredisi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir