Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Türkiye İş’ten Anında Onaylanan 4 Yıl Vadeli 25.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye İş’ten Anında Onaylanan 4 Yıl Vadeli 25.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yaşadığımız dönemde gelir gider dengesini kurmak oldukça zor. Bu dengeyi kursak dahi, yüklü ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için kenarda mutlaka bir miktar birikimimiz olması gerekiyor. Aylık kazancından dişe dokunur bir miktar arttırıp bunları biriktirmekse herkesin imkanları dahil. Tam da böyle durumlarda hemen hepimizin imdadına banka kredileri yetişiyor. Kredi başvurusu işlemleri ise zaman zaman oldukça zahmetli olabiliyor. Bunları göz önünde bulunduran bankalar, müşterilerine türlü yeniliklerle yeni imkanlar sunuyor.

Türkiye İş Bankası müşterisi olan tüketicilere özel anında ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. 

Kredi geri ödemelerimizi bankaların belirlediği faiz oranlarıyla yapıyoruz. Faiz oranlarını belirleyen etkenlerden biri kredi kullanırken hayat sigortası yaptırıp yaptırmamış olmanız. Bu durum Türkiye İş Bankası’nın anında ihtiyaç kredisi hizmetinde de aynı. Faiz oranları hayat sigortası yaptıranlar için yüzde 1,29 iken, hayat sigortası yaptırmayanlar için yüzde 1,35 şeklinde belirlenmiş.

Anında ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmek için izleyebileceğiniz iki yol var. Bunlardan biri bunlardan biri intenet diğeri ise mobil şubesi. Şubelerden başvuru yapmak isteyen müşteriler 25 bin Türk Lrasından daha fazla tutarlarda kredi başvurusu yapma hakkına da sahipler.

Anında başvurularda yani intenet şubesi veya mobilden yapılan başvurularda kişilerden belge, döküman ya da imza talebinde bulunulmuyor. Yine başka bir avantajsa, anında kredi başvurusu yaparken belirli bir saatin olmayışı. Kredi başvurunuzu 7 gün 24 saat yapabilir ve yine 7/24 kredinizi alabilirsiniz.

25.000 TL Anında Kredi

Türkiye İş Bankası’ndan 48 ay vadeli ödeme planı ile alabileceğiniz 25 bin Türk Lirası değerindeki kredinizin, 48 aylık geri ödeme planındaki aylık ödeme tutarınız hayat sigortası yapıldığı takdirde 742 Türk Lirası, hayat sigortası yapılmadığı koşullarda ise 753 Türk Lirası olacaktır.25 bin TL için biçilen tahsis ücreti 125 Türk Lirasına denk düşmektedir. Sigorta ücretleriyse kredi başvurusu yapan kişilerin yaş ve cinsiyetlerine göre değişik gösterrmektedirler. Bu nedenle net bir rakamdan bahsetmek çok da mümkün değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir