Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Vakıfbank Halden Anlayan Kredi Kampanyası

Vakıfbank Halden Anlayan Kredi Kampanyası

İmkanların artması ve yaşanan gelişmeler dolayısıyla insanların maddi yükümlülüğü de artmıştır. İnsanın yaşamını devam ettirmesi için gerekli olan yiyecek, içecek ve sağlık gibi ihtiyaçlar pahalılaşmıştır. Bu durumda da kişi hayatın her döneminde maddi zorluklar yaşayabilmektedir.

Bunun yanı sıra araba, ev eşyaları gelişmiş ve buna uyum sağlayabilmek adına alınacak yeni ürünler maddi imkansızlıkları doğurabilmektedir. Bu noktada da tüketiciler bankaların finanse ettiği kredi olanaklarından faydalanmaktadır. Bankalar insanların bu durumunu göz önünde bulundurarak özel avantajlı kredi kampanyaları düzenlemektedir. Türkiye’nin köklü bankalarından olan Vakıfbank ise bu olanağı sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. İçeriğimizde Vakıfbank halden anlayan kredi detayları yer alacak.

VAKIFBANK ESNAFA ÖZEL KREDİLER

Vakıfbank, esnaf müşterileri için özel avantajlı kredi kampanyaları düzenlemektedir. Mini kredi adı altında düzenlenen kampanyada 20.000 TL’ye kadar ihtiyaçlar karşılanabilmektedir. Bu kredi için 36 aya kadar vade seçeneği mevcut olup, tüketicinin kredi notuna bağlı olarak faiz uygulanmaktadır. Kredinin en büyük avantajlarından bir tanesi geri ödeme koşullarıdır. Tüketicinin gelir düzenine bağlı olarak geri ödeme planı yapılabilmektedir.

MİNİ KREDİ GERİ ÖDEME FIRSATLARI

Tüketici 5 farklı geri ödeme seçeneğinden faydalanabilmektedir. Bunlar;

3 ayda bir eşit taksitli ödeme, 3 ay ertelemeli kredi, aylık eşit taksitli, değişen taksitli, 4 ay ertelemeli kredi.

Bu kredi imkanından faydalanmak isteyen esnafların Vakıfbank Businesscard veya Kredili Banknot sahibi olması gerekmektedir. Banka genel ekonomi piyasasına bağlı olarak faiz oranlarında değişikliğe gidebilmektedir. Gerekli görülen durumlarda kredi kampanyasında da birtakım değişiklikler yapılabilmektedir.

VAKIFBANK HALDEN ANLAYAN KONUT KREDİSİ

Vakıfbank SarıPanjur Halden Anlayan Konut Kredisi ile tüketiciler avantajlı kredi olanaklarından faydalanabilmektedir. 3 aydan 120 aya kadar vade seçeneğiyle finanse edilen bu kredide en az 10.000 TL’lik kredi imkanı verilmektedir. Tüketici 1.200.000 Türk Lirası’na kadar krediden faydalanabilmektedir. Kredi evin ekspertiz değerinin yüzde 80’i kadarı için sağlanmaktadır.

120 ay vadeli 100.000 TL konut kredisi için yüzde 0.96 faiz uygulanmaktadır. Ortaya çıkan masraflar için ödenecek toplam tutar 1300 Türk Lirası’dır. 120 ay boyunca bankaya ödenecek toplam tutar ise 170.151.87 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir