Perşembe , Eylül 20 2018
Anasayfa / Bilgi / Vakıfbank Kısa SMS Mesajı ile Kredi Başvuru Numarası

Vakıfbank Kısa SMS Mesajı ile Kredi Başvuru Numarası

21.yy’da teknoloji hayatımızın her alanına girmiştir. İşyerlerinde, okullarda, dışarda, seyahatte ve rutin günlerde teknolojinin imkanlarından faydalanmaktayız. Özellikle bizim üzerinde durduğumuz teknolojik cihazlar  intenet temelli olan bilgisayar ve telefonlardır. İntenet üzerinden yapabileceğimiz tüm işlemleri, mobil cihazlarla ya da bilgisayarlarla yaparak teknolojinin imkanlarından faydalanmışızdır. 

Günümüzde, teknolojik gelişmeler her türlü sektörü etkilemiştir.  Bu sektörlerden bir tanesi de bankalardır. Aktif olarak kullandığımız telefonlarla banka işlerimizi halledebiliriz. Böyle bir şey hem bankaların hem de müşterilerin yapacağı işlemlerde zaman kaybının önüne geçmiş, yapılacak işlerin seri halde yapılmasını sağlamıştır. Yine telefon üzerinden sms göndererek kredi kartı numarası alıp işlemlerimizi daha kolay halledebiliriz.  Vakıfbank da bu hizmeti sunan bankalardandır. Yapılması gereken şey telefonumuzun sms kısmına girip gerekli dökümanları doldurduktan sonra yetkili telefon numarasına bu bilgileri yollamak olacaktır. 

Krediye ihtiyacınız varsa ve bankaya gitmek için vakit bulamıyorsanız Vakıfbankın sunmuş olduğu “Vakıfbank sms ile kredi başvurusu” kampanyasındna yararlanıp kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Vakıfbank sms ile kredi başvuru numarası 5724‘tür. Kredi başvurusu yaparken sms bölümünün alıcı kısmına 5724, gönderilen kısmına da “KREDİ” yazdıktan sonra T.C. kimlik numaranızı girerek  gönderiyorsunuz. Vakıf bank temsilcilerine gelen bu mesajla birlikte temsilciler sizler hakkında detaylı bilgiler toplayarak  daha net bilgiler veriyor. Hakkınızda işlenmiş herhangi bir kredi suçu yoksa banka sizin için uygun kredi imkanlarını sunuyor. Eğer hakkınızda işlenmiş bir kredi suçu varsa ve kara listeye alınmışsanız banka 5 yıllık bir sürenin geçmesini ve ödenmemiş kredi borçlarınızın ödenmesini bekliyor. Bu süre tamamlandıktan sonra herahngi bir borcunuz kalmamışsa ve SGK’dan sigortanız görünüyorsa, verilen miktarı karşılayabilecek teminatınız varsa krediyi alabiliyorsunuz. Tabi bu krediler geliriniz ölçüsünde verilmektedir. Eğer bütçeniz istediğiniz kredi miktarına yetmiyorsa ipotek olarak bir mal göstermelisiniz. 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir