Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Bilgi / Vakıfbank Şube Çalışma Saatleri

Vakıfbank Şube Çalışma Saatleri

1950 yıllardan beri hizmet vermekte olan Vakıfbank, ülke genelinde çok büyük işlere imza atmıştır. Hem Türkiye’de hem de Avrupa ülkelerinde banka çok önemli başarılar çıkarmıştır.

Vakıfbank, sabah sat 09.00’dan akşam 17.00’ye kadar hizmet vermektedir. Banka şubesinden işlem yapacak müşterilerin hafta içi bu saatler içerisinde bankaya gelmesi gerekiyor. Hafta sonu banka hizmet vermemektedir. Ancak bankamatiklerden 7-24 haftanın her günü faydalanılabilmektedir. Hafta içi de hafta sonu da her bankamatikten bu işlemler yapılabiliyor.

EFT işlemi de diğer bankalarda da olduğu gibi mesai saatleri içerisinde yapılabiliyor. Ancak mesai saatleri içerisinde yapılan EFT işlemleri bir sonraki iş gününde kişinin hesabına transfer edilmektedir.

Banka aynı zamanda hafta içi her gün 12.30-13.30 saatleri arasında öğle tatiline girmektedir. Öğle tatili saatleri arasında banka müşterileri yemek arasına çıktığı için bu saatlerde hizmet verilmemektedir.

BANKA MOBİL UYGULAMASI İLE İLGİLİ DETAYLAR

Vakıfbank mobil uygulamasıyla EFT ve havale gibi işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir. Bunun yanında telefon bankacılığı ile irtibata geçerek de EFT ve havale işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Bankanın mobil uygulaması ve telefon bankacılığına 7-24 erişim sağlanabilmektedir. Üstelik neredeyse bütün bankacılık işlemleri buradan gerçekleştirilebiliyor.

Vakıfbank telefon bankacılığı ile irtibata geçebilmek için 0850 222 0 724 ile iletişime geçilebilmektedir. Çağrı merkezi ile müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeden de birçok işlem saniyeler içinde yapılabilmektedir. Üstelik telefon bankacılığıyla iletişime geçildiğinde öncelikle kayıp çalıntı işlemleri işlemi yapılıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir