Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Vakıfbank’tan 48 Ay Vadeli, Sabit Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Vakıfbank’tan 48 Ay Vadeli, Sabit Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İktisat teorisi olarak “sınırsız ihtiyaçlar için sınırlı kaynak” tüketiciler adına oldukça kritik bir husustur. Çünkü gerçekten de ihtiyaç ve beklentilerimiz sınırsız iken kaynaklarımız ise sınırlıdır. Herkes kendi gelirine göre ihtiyaçlarını giderebilme olanağına sahiptir. Öte yandan maddi olanakların yetmediği kısım için ise kimi zaman borç alınmakta kimi zaman ise bu ihtiyaçtan vazgeçilmektedir. Ancak giderilmeyen bir ihtiyaç kişilerin kafasında her zaman bir soru işaretidir ve rahatsız edici bir durum olarak kalmaktadır. Bu yönden ihtiyaçlarını gidermek isteyen bireyler bankalara ihtiyaç kredisi başvurusu yapmakta ve ihtiyaçlarını böylelikle karşılayabilmektedirler.

Bankalar, sahip oldukları nakdi olanakları, krediler ile tüketicilere kredi olarak verirler ve aslında burada parayı kiralamış olurlar. Kiralanan bu para için de belirli bir faiz oranı üzerinden, maliyet bedeli alırlar. Bu açıdan faiz banka için gelir, tüketici için bir maliyet olur. Bu imkanlardan faydalanmak ise birçok tüketici için önemlidir. Çünkü kimi zaman acil olarak ortaya çıkan bir ihtiyacın -ki bu ihtiyaç; sağlık, eğitim, seyahat ve benzeri- giderilmesi için nakde ihtiyaç duyulabilir ve bu nakit ancak bankalardan en kolay ve güvenilir yoldan alınabilir.

VAKIFBANK’TAN 48 AY VADELİ AVANTAJLI KREDİ

Geçmişten bugüne, Türkiye’de bankacılık sektörünün temel yapı taşlarından birisi olan Vakıf Bank, her an müşterilerine nakdi ihtiyaçlarında yanıt vermeye hazırdır. Siz de her türlü finansal ihtiyacınızda vakıfbank aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve bankadan finansal kaynak talep edebilirsiniz. Üstelik Vakıfbank bu anlamda çok avantajlı faiz oranları ve kolay geri ödeme seçenekleri sunmaktadır.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Vakıf Bankası’nın ihtiyaç kredisi faiz oranları bireysel müşteriler için %1.45’tir. 

Bankanın taksitli ihtiyaç kredisi için sağladığı vade süresi ise maksimum 48 aydır. Eğer dilerseniz siz 3 ay ertelemeli olarak bankadan taksitli kredi alabilir ve ödemelerinizi daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Uygulanan faiz oranı vade süresince sabittir ve değişiklik göstermemektedir. Böylelikle gelecekte ortaya çıkabilecek olan bir faiz artışına karşı ödemelerinizde güçlüğe düşme ihtimaliniz olmamaktadır.

BAŞVURULAR

Şimdi size en yakın Vakıf Bank şubesine giderek bireysel olarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru için bankaya ibraz etmeniz gereken belgeler ise;

-T.C. Kimlik Belgesi

-Gelir Durumunu Gösteren Belge

-Son 3 Aya Ait İkametgah Belgesi’dir. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir