Perşembe , Eylül 20 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Vakıfbank’tan Düşük Faizli Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası

Vakıfbank’tan Düşük Faizli Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası

Bankalar, bayram telaşının yaşandığı aylarda fırsat kampanyaları düzenlemektedir. Bu ay da özellikle de kurban bayramına özel birçok kampanya yapılmıştır. Vakıfbank da bu banalar arasında yer almaktadır. Bankalar, sistematik bir ilerleme kaydederek artık kredi çekme konusunda da kolaylıklar sağlamaktadır.

Artık şubeye gitmeden anında bayram kredisi başvurusu gerçekleştirilmektedir. Ancak Vakıfbank’ın düzenlediği bu kredi kampanyası sadece kamu, özel sektör ve emekli Vakıfbank müşterileri için sunulmaktadır. İçeriğimizde Vakıfbank’ın düzenlediği Geleneksel Bayram Kredisi Başvurusu yer alacak.

Bayram kredisi detayları

Vakıfbank, 20.000 TL 48 ay vadeli bayram kredisi sağlamaktadır. Yüzde 1.20 oranında faiz uygulamasıyla sağlanan bu kredi için aylık 580 TL taksit ödemesi gerçekleştirilmektedir. Ödeme planı, eşit taksitli ödemeler için geçerlidir. Bunun yanında, banka şubesine başvurarak kişiye özel ödeme planlarından da faydalanabilme fırsatı sağlanmaktadır.

Burada 20.000 TL’den daha yüksek bir tutarda kredi çekecekler için ise yüzde 1.16 faiz uygulaması yapılmaktadır. Bu krediye 3 aydan 48 aya varan vade fırsatıyla sahip olunmaktadır.

Bayram kredisi için kredinin yüzde 0.5’i tutarında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Vakıfbank, ekonominin genel durumuna göre faiz oranlarında değişikliğe gidebilmektedir.

Ödeme avantajları

Banka, her bütçeye özel ödeme koşulları sağlayabilmektedir. Ancak burada, kredi çekecek müşterinin kredi notu ve adli sicil kaydı önem taşımaktadır. Banka, kredi notu düşük olan bir müşterinin borçlarını yeniden ödeyememe ihtimali üzerinde durmaktadır. Detaylı bilgi alabilmek için banka şubesine gidilmesi gerekmektedir.

Bayram kredisi için, aylık eşit taksit, artan taksit veya azalan taksit avantajları da mevcuttur. Burada 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksit seçeneği ve 3 ayda bir eşit taksit seçeneği de mevcuttur.

Kefil şartı aranmakta mı?

Başvurularda kefil şartı bulunmamaktadır. Ancak kredi notu düşük olan ve adli sicil kaydında ağır suç bulunduranlar için kefil talep edilebilmektedir.

Başvuru detayları

Başvurular cep telefonu üzerinden gerçekleşebilmektedir. Vakıfbank resmi intenet adresi üzerinden başvuru imkanı sunulmaktadır. https://www.vakifbank.com.tr/yaz-kredisi-.aspx?pageID=2423 adresi üzerinden başvuru gerçekleştirilmektedir.

SMS ile kredi başvurusunda ise kredi tutarı, T.C. kimlik no ve aylık gelir aralarında boşluk bırakarak 5724’e SMS atılmalıdır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir