Anasayfa / Esnaf Kredisi / Vakıfbank’tan Kobilere Yaz Kredisi Kampanyası

Vakıfbank’tan Kobilere Yaz Kredisi Kampanyası

Bireysel tüketicilerin hayatlarında karşılarına çıkan ihtiyaçlar için gereken finansal kaynak, onların bireysel başvuruları ile bankalardan alınabilmektedir. İşte KOBİ’ler de benzer şekilde ortaya çıkan çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına finansal kaynağa ihtiyaç duyduklarında bankalardan kredi kullanabilmektedirler. Bu anlamda son dönemde bankaların çok önemli krediler sağlamakta oldukları da ortadadır. Çünkü KOBİ’ler bireysel müşterilere göre daha düşük risk grubunda yer alırlar ve elde ettikleri bir gelir söz konusudur. Bu anlamda KOBİ’ler aynı zamanda bir ekonominin de önemli bir parçasıdır ve bankalar tarafından onlara sunulan finansal olanaklar, doğrudan milli ekonomi üzerinde de olumlu etki yaratmaktadır.

Bahsettiğimiz üzere bankacılık sektörü açısından önemli bir müşteri grubu olan KOBİ’ler başvuruları neticesinde bankalardan kredi kullanabilmektedirler. Bankalar da KOBİ’leri kredilendirebilmek ve tercih edilebilmek için çeşitli kampanyalar uygulamaktadırlar. Bu kampanyalar çeşitli mevsimlere, sezonlara, özel dönemlere göre farklılık göstermekle beraber genel olarak faiz oranlarında indirime giden bankalar ayrıca ertelemeli ödeme ve esnek ödeme altenatifleri ile de KOBİ’lere kampanyalar ile büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu yönden biz sizlerle yazımızda Vakıfbank’ın esnaflara özel olarak sunmakta olduğu Yaz Kredisi’nden bahsedeceğiz. Şimdi siz de KOBİ işletmecisi olarak vakıfbank yaz kredisi kampanyası ile işletmenizin ihtiyacı olan sermayeyi edinebilirsiniz.

KOBİLER YAZIN NEŞESİNİ BİR FARKLI YAŞAYACAK

Türkiye’de bankacılık sektöründe yer alan temel taşlardan birisi olan Vakıf Bank, KOBİ’lere özel olarak bu yaz bir kampanya başlattı. Kampanyanın adı ise vakıfbank kobidost olarak tanıtıldı. Genel olarak gücellenen bu kampanya ile birlikte vakıfbank kobi destek konusunda sınır tanımadığını bir kez daha ortaya koydu.

KAMPANYA ÖZELLİKLERİ

Genel olarak vakıfbank kobi kredi 36 aya kadar vadeli olarak alınabilmektedir. Ancak KOBİ sahipleri isterlerse bankaya 3 ayda bir, 6 ayda bir ve 3 ay ertelemeli ödeme altenatiflerine de sahiplerdir. Bu yönden çok esnek ödeme olanakları sunulmaktadır.

Bankanın faiz oranları müşteri nezdinde farklılık göstermekte olup genel olarak diğer birçok bankanın KOBİ kredisine kıyasla oldukça düşük bir faiz oranı uygulanmaktadır.

Bankanın KOBİ kredisi için uyguladığı tavan kredi tutarı ise 100 bin TL’dir.

KAMPANYADAN NASIL FAYDALANILIR?

Siz de kobi kredisi nasıl alınır merak ediyorsanız o halde sizin için başvuru sürecini şu şekilde aktarabiliriz;

Şimdi siz de vakıfbank kobi kredisi almak üzere size en yakın Vakıfbank şubesine;

-KOBİ’nin muhasebe evraklarını

-İkametgah Belgesini

-İşletme Sahibi Nüfus Cüzdanını

-Vergi Levhasını ve İmza Sirküsünü ibraz ederek KOBİ kredisi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir