Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Gündem / Vatan Bilgisayar’dan Odeabank Kredi Kampanyası İle Telefon Nasıl Alınır?

Vatan Bilgisayar’dan Odeabank Kredi Kampanyası İle Telefon Nasıl Alınır?

Hemen hepimiz gelişen teknolojiye ayak uydurmaya çalışıyor, bu sebeple de alışveriş çılgınlığının birer parçası haline geliyoruz. Sürekli yeni çıkan teknolojik aletlere sahip olma isteği, kullandığımız cep telefonlarının en iyi modeline sahip olma arzusu üreticilerin sıkça yeni model üretmelerine, bankalarınsa yeni kredi kartı kampanyaları başlatmalarına ve yeni kredi imkanları sunmalarına neden oluyor. Bu yazımızda Vatan Bilgisayar’dan Odeabank kredisiyle nasıl telefon alınacağı konusunu açıklayacağız.

Banka kredisi yoluyla cep telefonu satın almak, kredi kartıyla alışverişlere getirilen taksit sınırlandırmasına çözüm arayan tüketicilerin başvurduğu bir yöntem. Bu sayede kredi kartına 12 taksit yapılamayan alışverişlere taksit yaptırmak mümkün hale geliyor.

Akıllı telefon teknolojisiyle hiç tanışmamış ya da dokunmatik telefon dahi kullanmamış olmanız ya da yeni bir telefon alma isteği duymanız durumu değiştirmiyor. Vatan Bilgisayar, Odeabank telefon kredisi tam da sizlere göre.

Cep Telefonu Almak İçin Özellikler

Kredi kartı alışverişlerindeki taksit sınırlandırmasına çözüm arayanlar için sunulan seçenekte, yüzde 3,9 farkla yapacağınız Vatan Bilgisayar cep telefonu alışverişinizi 12 ay vade ile ödeme imkanınız olacaktır.

Bir hesaplama öneğinden bahsetmemiz gerekirse; her 100 liralık ödeme için Odeabank kredisi kapsamında yüzde 3,9 faizle 103,90 TL ödemeniz gerekecektir. Bu seçenek, cep telefonunu peşin olarak satın almaya oranla oldukça ekonomik bir yöntemdir. 1000 liralık bir telefon kredisi kullanmanız durumunda 12 ayda ödenecek kredi toplamı 1.039,00 TL olacaktır. Bu durumda aylık olarak ödenecek tutarınız 86,60 TL’ye denk gelmektedir. Odeabank kredisiyle cep telefonu alma kampanyası ülke genelindeki tüm Vatan Bilgisayar mağazalarında geçerlidir. 

Vatan Bilgisayar’daki Odeabank cep telefonu kredisinden yararlanmak için yapmanız gerekenler şunlardır:

Odeabank Cep Telefonu Kredisi İle Vatan Bilgisayar’dan 12 Taksitle Cep Telefonu Alma İmkanı

  • Vatan Bilgisayar’dan almak istediğiniz cep telefonuna karar verin,
  • Sonrasında VATAN boşluk TC KİMLİK NO boşluk CEP TELEFONU TUTARINI yazarak 8444’e SMS gönderin,
  • SMS yoluyla yaptığınız başvurunun ardından banka tarafından aranacaksınız. Taksit ve ödeme koşullarınızı konuşarak, banka şubesine gidip kredi evraklarını imzalayacaksınız,
  • Bu işlemleri bitirdiğinizde kimliğiniz ile Vatan Bilgisayar mağazasına giderek telefonunuzu alabilirsiniz.

Daha sonra çekmiş olduğunuz 12 aylık krediyi bankaya ödeyeceksiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir