Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Yapı Kredi Bankası 10 Bin TL 48 Ay Kefilsiz Kredi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası 10 Bin TL 48 Ay Kefilsiz Kredi Kampanyası

Tüketimin arttığı dünya şartlarında her insan belirli şekilde ihtiyaçlarını gidermeye çalışmaktadır. Ülkemizde ise günden güne gelen zamlar ile birlikte artan fiyatlar tüketicileri zor duruma sokmaktadır. Sadece bununla da kalmayan masraflara ek olarak da vergilere gelen zamlar eklenince işler epey bir çıkmaza girmektedir. Maaşlara yapılan zam ile hayatımızın pahalılaşma oranı birbirini yakalayamadığı için tüketiciler ihtiyaçlarını veya nakit ihtiyaçları için en çok kredi çekme yöntemini kullanmaktadır. 

Krediler bankalar tarafından tüketicilerin ihtiyaçları dahilinde kendilerine verilen nakit olarak adlandırılabilir. Bankalar belirli şartlar altında vatandaşlara ve müşterilerine kredi imkanı sunmaktadır. Belirli bir faiz oranı ve vade süresi ile birlikte krediler banka tarafından tüketiciye aktarılır. Kredi çeşitleri üç ana başlık halinde toplanabilir. Bunlar taşıt kredisi, konut kredisi ve bireysel ihtiyaç kredisi olarak adlandırılabilir. Konut kredisinde bankalar kredi için başvuran kişilerin satın alacağı eve ipotek koymaktadır. Aynı işlemi taşıt kredisi için de gerçekleştiren bankalar bu kredi türünde ise satın alınacak olan aracın üstüne ipotek koymaktadır. Bireysel ihtiyaç kredilerinde ise bankaların genel olarak baktığı kriter ise kredi notu olarak gözükmektedir. Kredi notu düşük olan kişiler ise genel olarak kefil yöntemi ile birlikte kredilerini çekebilmektedir.

Ülkemizin en güvenilir bankalarından birisi olan Yapı Kredi yaptığı kampanya ile birlikte bireysel ihtiyaç kredilerinde kefilsiz olarak işlem yaptırabilmektedir. Bunun dışında taşıt ve konut kredisine de kefil istemeyen bankanın kendi içinde kefil isteme hakkı da elinde bulunuyor.

ŞARTLAR NEDİR ? 

Bireysel ihtiyaç kredisinde 10 bin TL talebinde bulunan bir kişiye banka faiz oranı olarak %1,39 ‘u göstermektedir. Bunun dışında vade süresi olarak da maksimum olarak 48 ay belirlenmiş durumda. Bu krediden faydalanmak isteyen kullanıcıların ödeme planları ise aşağıdaki gibi olmaktadır.

10 Bin TL krediyi 48 ay vade ile almak isteyen kişilerin ödeyeceği aylık kredi taksidi tutarı 304,39 TL,

10 Bin TL krediyi 36 ay vade ile almak isteyen kişilerin ödeyeceği aylık kredi taksidi tutarı 364,42 TL

10 Bin TL krediyi 24 ay vade ile almak isteyen kişilerin ödeyeceği aylık kredi taksidi tutarı 509,04 TL

10 Bin TL krediyi 12 ay vade ile almak isteyen kişilerin ödeyeceği aylık kredi taksidi tutarı 926,42 TL olarak gözükmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir