Perşembe , Eylül 20 2018
Anasayfa / Bilgi / Yapı Kredi Mobil Uygulaması ile Anında 5 Dakikada Kredi

Yapı Kredi Mobil Uygulaması ile Anında 5 Dakikada Kredi

Gelişen ve sürekli değişen dünya düzeni, teknolojinin de gelişimi ile beraber iletişim kanallarının da sınırlarını tamamen ortadan kaldırmasına neden olmaktadır. Bu yönden bireyler artık diledikleri her türlü ürün ve hizmete anında ulaşabilmektedirler. Dünyanın her köşesi ile iletişim kurabilme imkanı tanıyan intenetin yaygınlaşması ve herkesin artık cebinde bir akıllı telefonun bulunuyor olması bu sürecin şimdilik en yaygın olarak görülen yüzü olarak karşımıza çıkıyor ancak bu mesele artık çok daha geniş bir alana yayıldı. Artık bankacılık sektörü de gelişen teknolojik imkanlar ile beraber tüketicilere ve müşterilerine tam olarak bağlı kalabilmek için dijitalleşmeye başladı.

Bankalar, finansal konularda hıza önem veren tüketicilere bu isteklerini yerine getirebilmek için dijitalleşme yolunda çok büyük adım attılar. Önce her banka kendi resmi web sitesi üzerinden intenet bankacılığı hizmetleri sağlamaya başlamıştı ve bunu ardından mobil bankacılık hizmetleri takip etti. Artık bireyler, müşterisi oldukları bankanın mobil uygulaması aracılığı ile saniyeler içerisinde dilediği bankacılık hizmetini talep edebilmekte ve kullanabilmektedir.

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN 5 DAKİKADA MOBİL KREDİ

Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer alan Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması müşterilerine en hızlı bankacılık hizmetlerini anında sunmaktadır. Bu sayede tüketiciler bankada sahip oldukları hesapları üzerinden ihtiyaçları olan her konuda bankadan destek ve hizmet alabilmektedir. Bu kapsamda şubeye gitmeden kredi kullanabilme olanağına sahip tüketiciler, yapı kredi ihtiyaç kredisi başvurusu işlemini de mobil uygulama aracılığı ile saniyeler içerisinde gerçekleştirebilmektedir.

MOBİL KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Eğer yapı kredi mobil uygulaması aracılığı ile kredi kullanacaksanız, banka bu kredilendirme kapsamında 48 aya kadar vadelendirme sağlamaktadır. 

Mobil uygulama aracılığı ile maksimum 10 bin TL’ye kadar kredi kullanılabilmektedir.

Kredilendirme ile beraber hayat sigortası da tarafınıza uygulanmaktadır.

Yapı Kredi Bankası’nın mobil uygulamasını akıllı telefonlarınızın uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz mobil uygulamaya müşteri numaranız ve sistem üzerinden alacağınız şifreniz ile giriş yaptıktan sonra, Krediler sekmesinden başvurunuzu gerçekleştirebilir, 5 dakika içerisinde kredinize onay gelmesi halinde, krediniz hesabınıza dilediğiniz tutarda ve vade ile tahsis edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir