Perşembe , Eylül 20 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / YapıKredi Bankası 735 TL Taksitle 20000 TL Kredi Kampanyası

YapıKredi Bankası 735 TL Taksitle 20000 TL Kredi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası % 1,33’ten başlayan faiz oranlarıyla müşterilerine ihtiyaç kredisi sunuyor. Müşterilerin en çok talep ettiği kredi türü ihtiyaç kredisi olduğu için bankalarda bu konu değişik kampayalar hazırlıyorlar. Bu bankalardan bir de Yapı Kredi Bankası. Yapı Kredi Bankasının hazırlamış olduğu yeni kampanya şile 20 bin Türk Lirası tutarında ki ihtiyaç kredisini % 1,33 faiz oranıyla müşterilerine sunuyor. Bu limit ve faiz oranıyla sunulan bu kredi 36 ay taksitle ödenebiliyor. Eğer bu kampanya dahilinde 5 bin Türk Lirası çekerseniz % 1,33 faiz ve 36 ay taksitle aylık 255 Türk Lirası ödersiniz. Yine aynı oranlarla 10 bin Türk Lirası çekerseniz 370 Türk Lirası, 20 bin Türk Lirası çekersenizde 735 Türk Lirası ödeyerek kredinizi ödersiniz. Yapı Kredi Bankası’nın oluşturduğu bu krediye bankanın başvuru kanallarını kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularınız onaylandığı andan şubeye gitmeden hesabınıza yatıp anında çekip kullanabilirsiniz. 

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvuru kanallarını kullanarakta bu krediye en kısa yoldan başvuru yapabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip kredi türünü yazıp bir boşluk bırakın ardından Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasını yazıp bir boşluk daha bırakın son olarak aylık gelirinizi yazıp 4411’e kısa mesaj göndererek başvurunuzu tamalayın. Bir başka başvuru kanalı olan telefon bankacılığı için 444 0 444 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcisi ile görüşerek kredi hakkında detaylı bilgi alabilir ve başvuruyu tamamlayabilirsiniz. Bunun dışında Yapı Kredi Bankası ATM’lerini kullanarakta kredi başvurularını gerçekleştirebilirsiniz. Mobil şube, intenet bankacılığını kullanarak hafta sonu dahil başvurularınızı yapabilirsiniz. İntenet bankacılığından başvuru yapabilmeniz için giriş şifrenizi müşteri hizmetlerinden alabilir ya da Yapı Kredi Bankası intenet sitesinden kendiniz alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvuru belgeleri arasında nüfus cüzdanının fotokopisi, gelir belgesi, güncel bilgilerin yer aldığı adres belgesi ya da son 3 aya ait krediyi çekecek olan şahıs adına düzenlenmiş bir fatura vardır. Bu belgeleri hazırlayıp en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek başvurularını tamamlayabilirler. İhtiyaç kredisi kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz yine banka şubelerine gidebilir ya da telefon bankacılığı ile müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir