Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Araç Kredisi / Ziraat Bankası İndirimli Komisyonsuz Taşıt Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası İndirimli Komisyonsuz Taşıt Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası, Türkiye genelinde hizmet vermekte olan köklü bir kamu bankasıdır. Banka, düzenlediği birçok kredi kampanyası ile müşterilerini hayallerine erkenden kavuşturmaktadır. Kamu bankası olarak görev yaptığı için, devletin sağladığı pek çok olanaklar Ziraat Bankası ile vatandaşlarla buluşturulmaktadır. Bankanın müşterileri için sağladığı taşıt, konut ve bireysel ihtiyaç kredileri büyük bir rağbet görmektedir. İçeriğimizde Ziraat Bankası taşıt kredisi kampanyaları detaylar ve avantajlı yönler aktarılacaktır.

Ziraat Bankası taşıt kredisi

Ziraat Bankası, sıfır ve ikinci el araçlar için 48 ay vadeli ve her bütçeye uygun faiz oranlarıyla kredi sağlamaktadır. Ancak banka bu noktada bir takım şartları mecbur kılmıştır.

Taşıt kredisi 0 km veya en fazla 5 yaşındaki araçlar için kullandırılmaktadır. Bankanın sağladığı vade imkanı en fazla 48’dir. Taşıt kredisinin avantajı, çok özel durumlar olmadığı sürece kefil talep edilmemesidir. Çok özel durumlarda belirtilmek istenen ise, adli sicil kaydında ağır suçlar barındırmak veya kredi notunun düşük olmasıdır. Araç banka tarafından rehin alınacaktır ve böylelikle banka sağladığı krediyi güvende altına almaktadır.

Kredi boyunca, taşıt kredisi sahibi kişiye hayat sigortası ve kasko yapılmaktadır. Aracın kasko ile verilmesi, müşteri için büyük bir avantajdır. Yaşanabilecek herhangi bir haksızlık veya kaza durumunda, banka kaza bedelini ödemektedir.

İndirimli taşıt kredisi kampanyası

Banka, araç bedelinin bir kısmını kendisi karşılayacak olan müşterileri için böyle bir kampanya sağlamaktadır. Kredi ödemeleri, düşük tutarlı taksit ödemelerinden oluşmaktadır. Aracın tutarının bir kısmının ödenmesiyle banka faiz oranlarını düşürmektedir. Böylelikle aylık taksit ödemesi kişinin yaşam düzenini bozacak nitelikte olmamaktadır.

Komisyonsuz taşıt kredisi

Banka, herhangi bir komisyon ücreti talep etmeden taşıt kredisi sağlamaktadır. Banka komisyon ücretini, istihbarat ve haberleşme ücreti adı altında talep etmektedir. Burada, banka aracın bulunmasına yardımcı olmuş ise bu ücret talep edilmektedir.

Ziraat taşıt kredisi hesaplama aracına http://www.ziraat.com.tr/tr/diger/HesaplamaAraclari/Pages/KrediHesaplama.aspx adresinden erişilmektedir. Alınmak istenen kredi türü, ödeme sıklığı, vade tutarı ve kredi tutarı site üzerinden girilerek geri ödeme planı yapılmaktadır. Banka yüzde 1.22 faiz oranıyla geri ödeme planı yapma imkanı tanımaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir