Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Bilgi / Ziraat Bankası Kısa Sms Mesajı İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası Kısa Sms Mesajı İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Değişen hayat düzeninde insanların ihtiyaçları şekillenmekte ve değişmektedir. Bu ihtiyaçlarınıza kimi zaman rahatlıkla sahip olabilirken kimi zaman da sahip olamayabiliyorsunuz. İşte bu durumlarda yeterli maddi gücü olmayan kişilerin en fazla başvurduğu yöntem kredi çekmektir. Bankalardan belli bir faiz ve vade ile alınan krediler insanların ihtiyaçlarına sahip olmasını sağlamaktadır.

Gelişen teknolojik düzende ve insanların işlerini zaman kısıtlılığı sebebiyle halledememesi bir çok sektörde pek çok yeniliğe ve gelişmeye sebep olmuştur. İntenet bankacılığı da bu yeniliklerden sadece bir tanesidir. İntenet bankacılığı üzerinden para aktarımı yapabilir, faturalarınızı rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kredi çekmek bile intenet bankacılığı üzerinden yapaileceğiniz şeyler arasında.

Eğer intenet bankacılığını kullanmıyorsanız Türkiye’nin köklü bankalarından Ziraat Bankası size SMS ile kredi imkanı sunuyor. 

NASIL BAŞVURABİLİRİM ?

Ziraat Bankası sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız telefonunuzun kısa mesajlar kısmına girin. Mesajlarda bir sistem söz konusudur. 4747 ‘ye almak istediğiniz kredinin türü, tc kimlik numaranız, istediğiniz vade, aylık geliriniz arada boşluk bırakılarak yazılıp gönderilmelidir.

Öneğin taşıt kredisi almak istiyorsanız, TAŞIT /boşluk/ Kimlik No / Kredi Tutarı / Vade / Aylık Gelir şeklinde yazıp 4747’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Aynı şekilde konut kredisi isteyen müşteriler taşıt yerine konut, tüketici kredisi isteyen kişiler ise Tuketici yazarak kısa mesaj yoluyla krediye başvurabilirler.

NE GEREKLİ ? 

-Nüfus Cüzdanı

-Gelir Belgesi

-Şube tarafından ekstra olarak istenebilecek belgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir