Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Kredi Kartları / Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Online Başvuru Kanalları

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Online Başvuru Kanalları

Gelişmekte olan dünya ekonomisi ile birlikte artan ihtiyaçlar birey başına düşen geliri yetersiz kılmaya başlamıştır. İnsanların yeni arayışlara ve yüksek maaşlı işlere yönelmesi alt tabakayı sarsmış ve gerekli olan iş gücünü karşılayamamaya başlamaıştır. Çoğu insan ihtiyaçlar karşısında yetersiz kalan gelirlerini ya düşük standartlarda bir yaşam ile sürdürerek ya da ek işlerde çalışarak sağlamaktadırlar. Ülke ekonomisi değerlendirildiğinde kişi başına düşmesi gereken gelir sağlanamıyor. Sürekli değişen dünya piyasası ve yaşanılan son krizden sonra ekonomik olarak yükselişe tam anlamıyla geçememiş bulunmaktayız. Her geçen gün artan fiyatlar ile birlikte insanlar ihtiyaçlarının giderebilmek için bankalara başvurmaktadır.

Bankalar tüketici ve üretici için sundukları imkanlar ile birçok kolaylık sağlamaktadırlar. Bankalar arasında birçok tüketicinin gözbebeği olan ve bir devlet bankası olan Ziraat Bankası hazırladığı kampanyalar ile müşterilerine ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Müşterilerinin bulunduğu konum, ödeme olanakları değerlendirerek birçok konuda destek olmaktadır. İnsanların bankalar aracılığı ile en çok tercih ettiği ödeme kolaylıklarından biri de kredi kartıdır. Ziraat Bankası da müşterilerinin en uygun şekilde faydalanabilmesi ve sahip oldukları kredi kartlarından kazanç sağlayabilmeleri için birçok tüketicinin yararlanabileceği bir kredi kartı sunuyorlar. Ziraat Bankasının kredi kartlarından sağlayabileceğiniz avantajlar şunlardır;

– Harcama yaptıkça puan kazandırır ve alışverişleriizde taksitlendirme seçeneği ile bütçenizi sarsmaz.

– Kartınızın temassız ödeme yöntemi ile 50 Türk Lirası ve altındaki işlemlerinizi şifresiz ve daha hızlı yapmanızı sağlar.

– 200.000 kadar sayılı üye kuruluşların kampanyaları ile daha indirimli ve cazip fiyatlandırma imkanı sunar.

– Yaptığınız alışverişlerde kazandığınız MaxiPuanları para olarak harcamanıza izin verir. 

– Kartınızın; belirli süre sınırlamaları dahilnde kopyalama, çalınma, kaybolma durumlarına karşı teminat sağlar.

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için; Şubeler, intenet sitesi, intenet şubesi, ziraat mobil, çağrı merkezi, atm ve sms yöntemleri ile başvuruda bulunabilirsiniz. 

Telefon ile kart başvurusu yapmak için; 444 0 000 numaralı müşteri  hizmetleri aracılığı ile başvuru yapılabilir.

Sms ile kart başvurusu yapmak için; başvuru için KREDIKARTI T.C kimlik numarası, talep edilen kart limiti ve aylık net gelir bilgilerinizi 4757’ye sms olarak gönderebilirsiniz. 

İntenet üzerinden başvurmak için; http://www.ziraat.com.tr/tr/Bireysel/Basvurular/Pages/KrediKartBasvuru.aspx adresinden bilgilerinizi eksiksiz doldurarak başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir