Perşembe , Temmuz 26 2018
Anasayfa / Esnaf Kredisi / Ziraat Bankası Ortak İşyeri Kurma Kredi Kampanyası

Ziraat Bankası Ortak İşyeri Kurma Kredi Kampanyası

İhtiyaçlarımızı gözönünde bulundurduğumuzda bankalar her alanda müşterilerine kredi imkanı sunmaktadır. İhtiyaç kredileri en başı çekerken almak istediğiniz her türlü araç ve ekipmanlarda dahil olmak üzere kredi çekilebilmektedir. Peki, işyeri kurmak isteyenler kredi çekebiliyor mu? Ziraat Bankası işyeri kurmak isteyen ya da işyerine ortak olmak isteyen müşterilerine işyeri kredisi sunuyor. Ziraat Bankası bu konuda kişilere iş yeri kurmalarını desteklemek adına uygun faiz ve vadelerle bu imkanı sağlıyor. İşyerine ortak olmak isteyen ama nakit sıkıntısı çeken kişilerde bu işyeri kredisinden faydalanabiliyorlar. 

Ziraat Bankası Ortak İşyer Kredisi Şartları

Ziraat Bankası’ndan ortak işyeri kredisi talebinden bulunulabilmesi için işyerine en az 2 en fazla 5 kişinin ortak olması gerekmektedir. Eğer bu ortaklık şartlarını taşımayanların kredi başvuruları geçersiz sayılacaktır. Sadece işyeri kurarken değil, kurulmuş bir iş yerine ortak olmak için de bu krediye talepte bulunabilirsiniz. Ama dediğimiz gibi en az 2 ve en fazla 5 ortaklı bir işyeri olması koşuluyla. Kişilerin ortak işyeri kredisi için en fazla talep edecekleri kredi tutarı işyerinin ekspertiz tarafından değerlendirilmesi sonucu ortaya çıkan tutarın % 75′ oranında olmaktadır. Bu kredi türünü Ziraat Bankası 120 ay vadeli olarak sunmaktadır. Vade açısından uzun bir ödeme planı sunan Ziraat Bankası müşterilerinin ödeme gücünü yükseltmeyi düşünmüştür. Bu krediyle birlikte hayat, konut ve DASK sigortaları yapılmaktadır. İşyeri kredisi işyerine ortak olan tüm şahıslarada kullandırılabilmektedir.

Ziraat Bankası ortak işyeri kredisi başvurusu için gelir belgesiyle beraber en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir. Genel belgelerin yanı sıra banka dilerse ek belge talebinde de bulunabilir. Başvurular sadece bankanın şubelerinden yapılmaktadır. Banka gerekli gördüğü takdirde ek teminat isteme hakkına sahiptir. Eğer sizde ortak bir işyeri açmak istiyorsanız, nakit sıkıntısı çekiyorsanız Ziraat Bankasına gelip 120 ay vadeli ortak işyeri kredisi talebinde bulunabilirsiniz. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Ziraat Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası telefon bankacılığı olan 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 telefon numarasını arayarakta detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir