Perşembe , Temmuz 26 2018
Anasayfa / Kredi Kartları / Ziraat Bankası Sms İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? ( Hızlı Başvuru )

Ziraat Bankası Sms İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? ( Hızlı Başvuru )

Ziraat Bankası, her bütçeye avantajlı kredi sağlayan kamu bankaları arasında yer almaktadır. Burada banka, her bütçeye uygun krediler sağlamaktadır. Bunun yanında banka, gelişen teknolojiyle birlikte birçok kanaldan kredi başvurusu sağlamaktadır.  İçeriğimizde Ziraat Bankasından SMS ile Kredi Başvurusu detayları yer alacak.

Ziraat Bankası kredi kartı sms başvurusu

SMS ile Ziraat Bankası kredi kartı talebinde bulunulmaktadır. SMS ile kredi kartı başvurusunda bulunmak için KREDIKARTI, T.C. kimlik numarasını 4747’ye yollamak yeterli olacaktır. Banka temassız özelliği ile 50 TL altındaki bütün alışverişler için şifresiz ödeme imkanı sağlamaktadır. Böylelikle işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilme fırsatı sağlanmaktadır.

Ziraat Bankası kredi kartı

Ziraat Bankası kredi kartı ile bütün alışverişlerde Maxi Puan kazanılmaktadır. Maxi Puan Türk Lirası yerine geçen ve alışverişlerde kullanabileceğiniz bir kazançtır. Burada ödemeler, Maxi Puan ile TL yerine gerçekleştirilebilmektedir.

Banka, 15 yaşından büyük olan herkes için ek kart talep etme hakkını vermektedir. Maximum kredi kartı ile alışverişin yanında, nakit avansta çekebilme imkanı sağlanmaktadır. Bunun yanında kredi kartları, intenet üzerinden yapılan alışverişler için de kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Hesap özeti banka tarafından müşteriye ait epostaya gönderilmektedir. Bununla birlikte, kartınızın çalınması veya kaybolması halinde de banka kartı anında kapatabilmektedir.

Başvurular, şubelerden, intenet sitesinden, çağrı merkezinden ve intenet şubesinden alınabilmektedir. Anlık nakit ihtiyacı bulunan bir kişi, dilediği zaman bu platformlardan kredi kartı talebinde bulunabilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir